27 січня щорічно у всьому світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, щоб наступні покоління зберегли пам’ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду.

29 січня 2020 року на кафедрі МСТТ відбулася зведена кураторська година до дня пам’яті жертв Голокосту для студентів механіко-технологічного факультету 21 АІ (куратор ст. викладач Мілаєва І.І.) та 22 АІ (куратор доцент Болтянський О.В.).

Куратори розповіли студентам про страшну політику нацистів, які прийшли до влади в Німеччині 1933 року, після чого почалося планомірне і систематичне знищення єврейського населення Європи варварськими методами в концентраційних таборах Освенцім, Собібор, Маутгаузен, Бухенвальд. Цей процес отримав назву «Голокост». За роки Голокосту загинуло 6 млн. євреїв (в Україні – близько 1,4 млн.). Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами.

Велич кожного народу – пам’ятати всі сторінки своєї історії, і робити з них правильні висновки, пам’ятати про тих людей, які безвинно загинули, і старатися зробити так, щоб така трагедія більше не повторювалась

Минуле змінити неможливо, але майбутнє залежить від нас, тож будьмо добрими один до одного, будьмо толерантними, будьмо Людьми!