648946Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації як підготуватися до вступу? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Завітайте на День відкритих дверей ТДАТУ, дізнайтеся відповіді на всі запитання та додатково отримайте індивідуальну консультацію безпосередньо зі співробітником інформаційного відділу приймальної комісії.

День відкритих дверей – традиційний захід, у рамках якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до своєї освіти в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до трансляції заходу на YouTube-каналі «ТГАТУ-ТДАТУ Мелітополь»

О 12:00 приєднуйся для відкритого спілкування з факультетами та приймальною комісією до відеоконференцій ZOOM:

Відповідальний за профорієнтаційну роботу кафедри МСТТ

доцент Олег Болтянський