Побудова життєвої траєкторії і вибір професії – проблема, актуальна не тільки для конкретної людини, але і для суспільства в цілому. Для успішної інтеграції молодої людини в соціальний світ необхідна цілеспрямована профорієнтаційна діяльність, завдання якої – сприяти усуненню суперечності між потребою суспільства в трудових ресурсах і особистими уподобаннями молодих людей в їх повсякденному і майбутньому житті.

Профорієнтація – комплекс інструментів для знаходження себе в світі професій. Насправді вона зачіпає не тільки професійну діяльність, а й життя в цілому, допомагає знайти себе.
Професійному самовизначенню випускників сприяють зустрічі з викладачами закладів вищої освіти. Обговорення майбутнього вибору та особливостей тієї чи іншої професії допомагають зорієнтуватися та прийняти правильне рішення.

15 лютого 2021 року з метою профорієнтаційної роботи викладачі кафедри МСТТ доцент Олег Болтянський та старший викладач Сергій Волков провели низку зустрічей з випускниками закладів освіти Кам’янсько-Дніпровського району. Під час поїздки відвідали КЗ “Кам’янсько-Дніпровська ЗОСШ-інтернат” ЗОР, Водянська ЗОШ № 1, Водянська ЗОШ № 2, Іванівський НВК, Благовіщенська ЗОШ.

Під час зустрічі випускники отримали інформацію про особливості та переваги навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, про факультети, спеціальності, організацію закордонних практик, дуальне навчання. Більш детально викладачі зупинилися на предметах ЗНО, які затверджені для вступу на навчання за держзамовленням і презентували умови отримання додаткових балів.

Бажаємо випускникам зробити вибір майбутньої професії за покликом серця! Оберіть своє надійне майбутнє разом з ТДАТУ!

Відповідальний за профорієнтаційну роботу кафедри МСТТ

доцент Олег Болтянський