Карантин вніс корективи у плани кожного з нас, і звичну роботу багатьом доводиться виконувати у нетрадиційній формі. Так і перед викладачами та здобувачами вищої освіти карантин поставив нові виклики.

Проте завдяки сучасним цифровим технологіям навчання не припинилося, а змінило форму на дистанційну, «переїхавши» у віртуальний світ.

Викладачі кафедри знаходяться у постійному творчому пошуку, вони складають та поліпшують структурно-логічні схеми і окремі методики викладання навчальних дисциплін, знаходять нові об’єкти творчої праці студентів. Відповідно до плану роботи кафедри проводяться методичні семінари з актуальних питань методики викладання педагогічних дисциплін. Для удосконалення навчального процесу викладачами кафедри надається велика увага підготовці і виданню методичних розробок та рекомендацій для студентів та викладачів.

Викладачі кафедри МСТТ впроваджують новітні педагогічні технології в освітній процес, постійно підвищують науково-методичний рівень викладання, систематично публікують статті у збірниках науково-методичних праць, щорічно беруть участь у науково-методичних конференціях, працюють над розробкою методичних матеріалів з дисциплін кафедри.

В квітні 2020 року в ТДАТУ вийшов з друку Збірник науково-методичних праць «Удосконалення освітньо-виховного процесу в закладі вищої освіти», в який ввійшли статті науково-педагогічних працівників кафедри професора Анатолія Панченко, професора Анжели Волошиної, доцента Олега Болтянського та старшого викладача Ірини Мілаєвої.

Зміст освітнього процесу на кафедрі МСТТ спрямований на гуманізацію підготовки фахівців, що передбачає всебічний розвиток особистості студента, повне розкриття його здібностей і надання можливостей для успішного та глибокого оволодіння навчальним матеріалом.