Якість навчально-виховного процесу у ЗВО залежить від багатьох чинників, а саме: програмно-методичного забезпечення та його змістового наповнення, форм, методів, засобів навчання і виховання, використання особистісно орієнтованих інноваційних технологій, педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників, паритетної взаємодії викладачів і студентів, введення інновацій управління.

Якість вищої освіти грає ключову роль у створенні єдиного Європейського освітнього простору, тому вона стає центральною в освітній політиці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

15 січня 2020 року на кураторській годині старший викладач Мілаєва І.І. куратор 21 АІ групи механіко-технологічного факультету підвела підсумки екзаменаційної сесії за І семестр 2019-2020 н.р.

Вона звернула увагу на питання відвідування занять, академічної доброчесності, підвищення якості самостійної роботи.

За результатами зимової сесії Ірина Іванівна висловила подяку за сумлінне ставлення до навчання студентам Діобі Анастасії, Дроздову Олегу та Нагорному Віталію, які всі екзамени здали на «відмінно».