Цьогоріч створилися сприятливі умови для розвитку та розмноження мишоподібних гризунів. Тепла та помірно-волога погода, достатня кормова база стимулюють активне розмноження мишоподібних гризунів. Значної шкоди миші наносять не тільки зібраному врожаю, але і культурам з моменту посіву. Гризуни знищують рослину біля основи, пошкоджують листя і стебла, поїдають висіяні насіння, обгризають дозрілий колос. Тому з гризунами необхідно вести непримиренну боротьбу, особливо на полях. Аграрії знають, що навала мишоподібних гризунів – велика небезпека для врожаю, а  вирішити цю проблему допоможуть терміново проведені відповідні заходи  та ефективні засоби захисту від гризунів.

Тому 16 січня 2020 року студенти механіко-технологічного факультету спеціальності 208 – Агроінженерія 21 АІ (куратор старший викладач Мілаєва І.І.) та 22 АІ груп (куратор доцент Болтянський О.В.) виїхали на поля навчально-науково-виробничого центру університету для боротьби з гризунами.

Студенти працювали завзято, з гарним настроєм та не залишили гризунам жодного шансу.