Наближення студентів до реальних умов виробництва формує в них ділову компетентність, розвиває комунікативні та ділові якості, вирішує проблему отримання практичних навиків роботи паралельно з процесом вивчення теоретичного матеріалу.

З метою практичного ознайомлення студентів з новинками сучасної техніки для сільськогосподарської галузі 21-22 січня 2020 року були проведені заняття для здобувачів вищої освіти 3 курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» з дисципліни «Підготовка трактористів-машиністів» на філії кафедри ТОВ «ТВЦ АГРОСС».

Заняття проводили науково-педагогічні працівники кафедри «Мехатронні системи та транспортні технології» доцент Болтянський О.В. та старший викладач Волков С.В. разом із керівником південного філіалу ТОВ «ТВЦ АГРОСС» Бабенко В.М.. та сервісним інженером Негусторов Д.І. (випускник механіко-технологічного факультету ТДАТУ 2017 року). На заняттях був присутній завідувач кафедри МСТТ д.т.н., професор Панченко А.І.. Здобувачі вищої освіти знайомилися із сучасними тракторами CLAAS їх модельним рядом, особливостями конструкції та сервісного обслуговування.

Ця форма підготовки здобувачів вищої освіти дозволяє закріпити теоретичні знання, сформувати професійні вміння, виховати потребу системного їх оновлення для практичного застосування.

Такі заняття на базі філії кафедри, живе спілкування з фахівцями та наочне сприйняття отриманої від них інформації, мають неоціненно важливе значення для підготовки майбутніх аграріїв.