З 8 по 11 вересня 2020 року в місті Одеса проходила II Міжнародна конференція Грабченко з перспективних виробничих процесів (Grabchenko’s international conference on advanced manufacturing processes – InterPartner – 2020) під патронатом почесного голови конференції професора Анатолія ГРАБЧЕНКО.

Організатори конференції – Одеський національний політехнічний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Сумський державний університет та Міжнародна Асоціація технологічного розвитку та інновацій.

Основна мета конференції – сприяння науково-дослідній діяльності та активізації обміну науковою інформацією між дослідниками, розробниками, інженерами, студентами та практиками, що працюють у світі та за його межами.

В роботі конференції активну участь прийняли завідувач кафедри МСТТ професор Анатолій ПАНЧЕНКО, професор Анжела ВОЛОШИНА, старший викладач Ірина МІЛАЄВА.

Конференція є ідеальною платформою для обміну думками та досвідом в галузях, пов’язаних з технікою.

За результатами роботи конференції опубліковані статті які індексуються в науко метричній базі Scopus та отримані сертифікати учасників.