Знання це скарб, а вміння вчитись – ключ до

нього. Знання тільки тоді знання, коли воно

набуте зусиллями думки, а не пам’яттю. Не

хочеш відстати від життя – учись!

14 вересня 2020 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного першокурсників урочисто посвятили у студенти. Це дуже хвилюючий день для всіх студентів. Саме ці трохи збентежені діти з юнацькими азартом, енергією і максималізмом щороку роблять наш величний університет поважного віку молодим і сповненим сил.

Завітали на свято керівництво факультету, викладачі, студенти старших курсів.

Від імені адміністрації факультету всіх присутніх привітав заступник декана доцент Олександр Шокарев, який у своєму виступі наголосив: «Ми з радістю вітаємо наших першокурсників і маємо надію, що вони стануть членами великої студентської родини».

Заступники декана доценти Валентина Верхоланцева та Надія Паляничка зворушливо звернулися до першокурсників «Вам пощастило навчатись в університеті з поважною історією, в цьому році ТДАТУ відсвяткував 88 років».

Також цього дня першокурсники познайомились зі своїм класним керівником – куратором. Куратором 12 АІ групи цього року став доцент кафедри МСТТ Олег Болтянський. Він привітав всіх зі святом і побажав успіхів у навчанні і щасливого студентського життя.

Під час години з куратором студенти змогли познайомитися з одногрупниками, дізнатися про розклад занять і з’ясувати організаційні моменти навчального процесу.

Шановні,  дорогі  наші  студенти  сердечно вітаємо Вас з початком нового навчального року! Від усього серця Кафедра Мехатронних систем та транспортних технологій бажає молодому поколінню захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік стане для всіх Вас відправною точкою до підкорення нових вершин!