З 9 по 12 червня 2020 року в онлайн форматі проходила III Міжнародна конференція «Конструювання, моделювання, виробництво: обмін інноваціями (DSMIE-2020)», яка вперше проходить в Харкові на базі НТУ «Харківський політехнічний інститут». Міжнародний форум об’єднав близько трьохсот представників різних українських університетів та промисловості з 23-х країн світу (Україна, Німеччина, Швеція, Португалія, Італія, Хорватія, Чехія, Польща, Словаччина, США, Англія, та ін.). Серед запрошених спікерів конференції – вчені зі світовим ім’ям в галузі інженерії з європейських університетів.

Мета DSMIE-2020 року – просування і популяризація наукових основ виробництва, дослідження таких галузей, як технологія машинобудування, матеріалознавство, механіка і хімічна інженерія.

Учасники конференції націлені на визначення поточних викликів, а також майбутніх тенденцій, нових підходів до проектування, методів моделювання, використання автоматизованих систем, розробки програмного забезпечення для просування і популяризації досягнень науки у виробництві.

Від ТДАТУ участь в роботі конференції прийняли завідувач кафедри МСТТ професор Анатолій Панченко, професор  Анжела Волошина та асистент кафедри СГМ Ігор Панченко. За результатами роботи конференції опубліковано статті у наукових журналах, які індексуються базою Scopus. Отримано сертифікати учасників.