З 8 по 11 червня 2021 року в онлайн форматі проходила IV Міжнародна конференція «Конструювання, моделювання, виробництво: обмін інноваціями (DSMIE-2021)». Організаторами конференції стали: Сумський державний університет, Національний університет «Львівська політехніка» і Міжнародна асоціація технологічного розвитку та інновацій. Форум об’єднав близько трьохсот представників різних українських університетів та промисловості з 20-х країн світу (Україна, Німеччина, Швеція, Португалія, Італія, Хорватія, Чехія, Польща, Словаччина, США, Англія, та ін.). Серед запрошених спікерів конференції – вчені зі світовим ім’ям в галузі інженерії з європейських університетів.

DSMIE-2021 року – це міжнародний форум із фундаментальних і прикладних досліджень та їхнього промислового впровадження в інженерії.

Основний фокус конференції – на широкому спектрі дослідницьких завдань у газузях машинобудування, матеріалознавства, механіки та хімічних технологій, з акцентом на поточні виклики та майбутні тенденції, на нові підходи у проектуванні, методах моделювання, використанні автоматизованих систем, розробці програмного забезпечення та інформаційно-комп’ютерних технологій для реалізації стратегії «Індустрія 4.0» у розв’язанні інженерних завдань.

Учасники конференції націлені на визначення поточних викликів, а також майбутніх тенденцій, нових підходів до проектування, методів моделювання, використання автоматизованих систем, розробки програмного забезпечення для просування і популяризації досягнень науки у виробництві.

Від ТДАТУ участь в роботі конференції прийняли завідувач кафедри МСТТ професор Анатолій Панченкопрофесор  Анжела Волошина та асистент кафедри СГМ Ігор Панченко. За результатами роботи конференції опубліковано статті у наукових журналах, які індексуються базою Scopus. Отримано сертифікати учасників.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ