Підготовка інженерів аграрної галузі має відповідати вимогам європейського освітнього простору, сучасного стану АПК та рівня розвитку техніки.

Успішне опанування дисципліни «Підготовка операторів керування сільськогосподарської техніки» (ПОКСТ) дає можливість отримати здобувачам вищої освіти різносторонні знання з конструкції, основ теорії та розрахунку, випробування й аналізу роботи тракторів та мобільних енергетичних засобів для подальшого ефективного використання.

Використання сучасних тракторів в рамках вивчення дисципліни  ПОКСТ дозволяє студентам успішно опановувати їх конструкцію та принцип роботи.

З перших занять викладачі кафедри МСТТ доцент Олег Болтянський та старший викладач Сергій Волков знайомлять здобувачів вищої освіти з сучасними тракторами CLAAS, YTO, DF.

Заняття із залученням новітньої сільськогосподарської техніки, кафедра МСТТ проводить на постійній основі, завдяки плідній співпраці з ТОВ ТВЦ «Агросс». Адже в такому разі студенти отримують не лише теоретичні, а й практичні навички керування сучасними  тракторами.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ