В рамках Грантової угоди щодо підтримання дистанційного навчання між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного і Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України», університет отримав відео- та ІТ-обладнання для оснащення двох лабораторій, а також чотири індивідуальні комплекти обладнання для викладачів, які використовуються за встановленим графіком роботи.

Впродовж навчального року було проведено неформальну підготовку щодо правильного та ефективного використання обладнання 35 співробітників університету.

В навчанні взяла участь інженер кафедри МСТТ Шамро Анастасія. За підсумком навчання базовому монтажу в Adobe Premiere Pro було пройдено тестування та отримано сертифікат, що підтверджує її нову кваліфікацію. (Детальніше…)

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ