Професійна орієнтація молоді – це комплексна науково обґрунтована система форм, методів та засобів впливу на особу з метою оптимізації її професійного самовизначення на основі врахування професійно важливих особистісних характеристик кожного індивідуума та потреб ринку праці.

Тому 9 вересня 2019 року на зустріч з випускниками Мелітопольського професійного аграрного ліцею завітали представники ТДАТУ імені Дмитра Моторного від кафедри МСТТ механіко-технологічного факультету  доцент Болтянський О.В., старший викладач Мілаєва І.І. та студентка 15 МБ АІ групи Сельська А.А. На зустрічі були присутні директор ліцею Миц В.Ф., заступник директора з навчально- виховної роботи Дядькова Л.Г. та куратори зі своїми групами.

Присутні отримали інформацію щодо умов вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців. Викладачі розповіли про підготовчі курси, які діють в університеті, про проведення Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ. Були роздані яскраві буклети, а всіх бажаючих запросили 19.10.2019 р. на День відкритих дверей ТДАТУ.

Бесіда проходила в дружній, теплій обстановці в режимі діалогу, задавалося багато питань. Відчувався інтерес випускників до подальшого навчанні саме в нашому університеті. Зацікавленість майбутніх абітурієнтів викликала інформація про нові спеціальності в університеті, про культурно-масову роботу та побутові умови студентів.