На сьогоднішній день наукова діяльність є невід’ємною складовою освітнього процесу і слугує інструментом інтеграції наукової, навчальної та виробничої діяльності у системі вищої освіти.

Предметні олімпіади сприяють активізації розвитку й втілення здібностей та навчально-пізнавальної діяльності студентів, заохочуванню до творчої праці студентів і науково-педагогічних працівників, виявленню та відбору обдарованої студентської молоді, підвищенню якості підготовки фахівців через системне вдосконалення навчального процесу.

Олімпіади сприяють формуванню інтересу студентів до наукової творчості, розвитку у них креативних здібностей, виявленню обсягу знань у пізнавальній діяльності відповідно до категорій навчальних цілей та визначенню певного рівня навченості студентів.

8 грудня 2020 року на кафедрі МСТТ пройшла олімпіада з навчальної дисципліни «Трактори і автомобілі» серед студентів 3 та 2 С курсу механіко-технологічного факультету.

Для проведення предметної олімпіади на була створена комісія у складі: завідувач кафедрою професор Анатолій Панченко, доцент Олексій Стефановський, викладач з дисципліни та відповідальний по кафедрі за проведення предметних олімпіад Ірина Мілаєва.

Переможцями олімпіади стали:

I місце – Діоба А.Д. 31 АІ

II місце – Кудінов В.М. 31 АІ

III місце – Восков А.С. 31 АІ

Результати з предметної олімпіади є одним з важливих елементів оцінювання рівня науково-методичної роботи ведучого викладача навчальної дисципліни.

Вітаємо студентів – переможців олімпіади!