Якщо професія стає способом життя,

то ремесло перетворюється на мистецтво

(Ілля Шевельов)

Кожного дня у світі з’являються нові професії, які потребують високоякісних спеціалістів, креативного підходу до справи та супер свіжих знання в різних областях. Причому методи та інструменти, необхідні для виконання певних обов’язків, розвиваються, поліпшуються та оновлюються майже щодня.

Професія – дуже важлива частина життя людини, і чим вдаліше  зроблений вибір, тим більше досягаєш бажаного на професійному шляху, тим більше відчуваєш себе успішним і щасливим.

Завданням профорієнтаційної роботи з випускниками є підготовка їх до свідомого вибору професії, ознайомлення з умовами та правилами вступу до закладів вищої освіти.

1 грудня 2020 року на зустріч з випускниками Мелітопольського професійного аграрного ліцею завітали представники механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного від кафедри МСТТ доцент Олег Болтянський та старший викладач Сергій Волков,  від кафедри ТКМ доцент Роман Бакарджиєв. На зустрічі були присутні заступник директора з навчально-виховної роботи Лілія Дядькова та вчитель української мови та літератури Юлія Кірей.

Викладачі надали вичерпну інформацію щодо умов вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в 2021 році та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців в університеті, про порядок проведення Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ.

Викладачі провели I тур Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ з української мови та літератури. Участь в олімпіаді дає унікальну можливість збільшити значення свого конкурсного бали, шляхом додавання до одного з конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО до 20 додаткових балів при вступі до ТДАТУ.

Працюємо разом, отримуємо чудовий результат!