Відповідно до нормативних документів МОН України студентська олімпіада — це змагання студентів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок, а також у професійній підготовці майбутніх спеціалістів. Олімпіади сприяють активізації розвитку й втілення здібностей та навчально-пізнавальної діяльності студентів, заохочуванню до творчої праці студентів і науково-педагогічних працівників, виявленню та відбору обдарованої студентської молоді, підвищенню якості підготовки фахівців через системне вдосконалення навчального процесу.

11 грудня 2019 р. на кафедрі МСТТ ТДАТУ була проведена олімпіада з навчальної дисципліни “Забезпечення технічного стану транспортних засобів” (ЗТСТЗ) для здобувачів СВО «Магістр» під керівництвом ведучого викладача доцента Болтянського О.В..

Студентська олімпіада з дисципліни ЗТСТЗ проходила у вигляді тестування. Студентам було запропоновано 100 питань з вибором однієї вірної відповіді. Кожна вірна відповідь оцінювалась у один бал. У олімпіаді взяли участь 24 студенти 12 МБАІ групи механіко-технологічного факультету, які навчаються за освітньо-професійною програмою 208 «Агроінженерія».

Переможці визначалися згідно протоколу за найбільшою сумою балів.

За результатами підведення підсумків згідно інформаційної довідки переможцями стали:

1 місце – Білоножко В.В

2 місце – Тисленко О.О.

3 місце – Новосадовіч С.І.

Щиро вітаємо учасників та переможців олімпіади, бажаємо всім успіхів у навчанні та нових перемог!