Стажування науково-педагогічних працівників одна з форм  професійного вдосконалення. Стажування здійснюється з метою формування і закріплення на практиці професійних компетентностей, засвоєння передового досвіду, формування особистісних якостей для виконання професійних завдань на новому, більш високому, якісному рівні.

У період з 9 по 15 червня 2020 р. викладачі кафедри МСТТ професор Анатолій Панченко, професор Анжела Волошина, доцент Олег Болтянський, доцент Олексій Стефановський, старший викладач Ірина Мілаєва проходили виробниче стажування без відриву від виробництва на ТОВ ТВЦ «АГРОСС» (м. Мелітополь Запорізької області) компанії TMI офіційного дилера CLAAS в Україні за програмою – «Стабільність, надійність та інновації CLAAS».

23 червня 2020 року на засіданні кафедри звітували про проходження виробничого стажування. Викладачі підготували цікаву презентацію, відеоролик, звіти про виконання програми стажування та отримані результати, пропозиції щодо впровадження в навчальний процес.

До обговорення звітів був залучений заступник декана механіко-технологічного факультету доцент Олександр Шокарев. Після жвавої дискусії було прийняте рішення про затвердження звітів.