12.07.2021 р. учасники IT-табору компьютерної  академії “Шаг” завітали на кафедру Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії ТДАТУ. Школярі відвідали теплицю, в якій удосконалюють свої навички з обраної професії студенти спеціальності Садівництво та виноградарство. Учасники табору ознайомились з овочевими культурами, які вирощують в умовах закритого грунту: томати, огірки, баклажани. Крім традиційних овочевих культур діти познайомились з цікавими гібридами овочів. Одним з найбільш екзотичних видів, що поєднує в собі якості огірка і дині, є огурдиня. Дана культура припала до смаку багатьом городникам, тому її все частіше можна зустріти у фермерів на ділянках. Про те, що собою являє огурдиня і як її їдять, яка характеристика популярних сортів рослини, а також всі тонкощі вирощування культури школярам розповіла старший викладач кафедри ПВБ к.с.-г.н. Капінос Марина Володимирівна. Цікавим для учасників табору також стало вирощування виноградної школки, артишоку та колекції лікарських рослин в умовах закритого грунту.

viber image1viber image

За матеріалами ст.викладача каф. ПВБ Капінос М.В.