На кафедрі ПОВБХ впроваждується дуальна освіта у відповідності з Положення про порядок організації та проведення дуального навчання в ТДАТУ.

Дуальна форма навчання для студентів спеціальності Садівництво і виноградарство.

Основне завдання впровадження елементів дуальної форми навчання – усунути основні недоліки традиційних форм і методів навчання майбутніх кваліфікованих робітників, подолати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом, та підвищити якість підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно-відмінних форм навчання.

Програми виробничого навчання для здобувачів вищої освіти на дуальній формі навчання зі спеціальності 203 “Садівництво і виноградарство”


Бази практик для здобувачів вищої освіти за ОП Садівництво та виноградарство

Перелік студентів направлених кафедрою ПОВБХ на дуальне навчання до агропідприємств в 2020-2021 н.р.

Перелік студентів направлених кафедрою ПОВБХ на дуальне навчання до агропідприємств в 2019-2020 н.р.

Перелік студентів направлених кафедрою ПОВБХ на дуальне навчання до агропідприємств в 2017-2018 н.р.


Договір між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені дмитра Моторного та ТОВ “Агролюкс” про дуальну форму навчання

Договір між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного та ТОВ “Мессе Груп” на виробниче навчання студента 

Договір з Агробіотех

Договір з ФГ “Время”

Договір з Пілот-Капітал

Договір з Племзавод Степной

Договір з ФОП Шопов

2020-2021 н.р.

Звітування здобувачів вищої освіти  спеціальності 203  ” Садівництво і виноградарство ” ОР ” Бакалавр”, які навчаються за дуальною формою навчання на протязі  1 і 2 семестрів 2020 – 2021 н.р. відбулося 26.05.2021р. в онлайн-форматі. Студенти  представили звіти, фото, атестаційні листи. Керівники навчання від господарств високо оцінили їх рівень підготовки і зацікавленість у майбутньої професії  і роботі, що було видно з оцінок в атестаційних листах і зі спілкування з керівником навчання від ТДАТУ Алексєєвої О.М.

Атестаційнтй лист за результатами дуального навчання на виробництві студента спеціальності Садівництво та виноградарство Ярового О.П.

Атестаційнтй лист за результатами дуального навчання на виробництві студентки спеціальності Садівництво та виноградарство Мандзій З.В.

35

46

viber image1viber image

2019-2020 н.р.

На кафедрі Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії студенти також мають змогу в рамках програми дуальної освіти оволодівати як теоретичними знаннями на заняттях у ВНЗ, так і відпрацьовувати та збагачувати свої навички на провідних підприємствах нашої країни. Так студент спеціальності Садівництво і виноградарство Яровий Олег вдало поєднує навчання в ТДАТУ та плідну працю на ТОВ Агролюкс (Якимівський район).

5

Погрузка та транспортування яблук.

2

Експрес–метод встановлення готовності плодів яблук до збирання в умовах виробництва за йод–крохмальною пробою.7

Калібрування яблук.