3 листопада 2019р. с. Костянтинівка відмічало своє 160-річчя. Для гостей свята було підготовано насичену розважальну программу.Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного не залишився в стороні, а взяв активну участь у святкуванні Дня заснування найближчого до м. Мелітополя села.Кафедра Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії представила виставку «Дари осені», на якій всі бажаючі мали можливість продегустувати різні сорти яблук та побачити колекцію гарбузових і деякі нишеві культури, що вирощуються в нашій місцевості. Старший викладач кафедри Пащенко Ю.П. та студенти спеціальності «Садівництво та виноградарство» Мандзій Зоя (31СВ) та Глаговська Анастасія (11 СВ) проводили профорієнтаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо спеціальностей та умов навчання у ТДАТУ. Усі бажаючі мали змогу отримати інформаційні буклети та зробити фото на пам’ять у тематичній фотозоні університету.

IMG-a1678c508adf48cbf5b37813dd8e3bfc-V IMG-c0538e2e97ff71d37d156a6e2cb113af-V

За матеріалами ст.викл. каф. ПВБ Пащенко ЮП.