27 вересня 2020 року місто Мелітополь святкувало 236 річницю свого народження. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного не залишився в стороні, а взяв активну участь у святкуванні Дня заснування м. Мелітополя.

Старший викладач кафедри Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії Пащенко Ю.П. у складі команди з факультету агротехнологій та екології взяли участь у святкових заходах. Для мешканців міста було представлено виставку «Дари яблуневого саду», на якій всі бажаючі мали можливість побачити колекцію різних сортів яблук (Семиренко, Моді, Голден Делішес, Пінова,).

Гості свята виявили особливу зацікавленість в представленій кафедрою експозиції. Усі бажаючі мали змогу отримати інформаційні буклети спеціальності «Садівництво та виноградарство» та зробити фото на пам’ять.

viber image1

За матеріалами ст. викл. Пащенко Ю. П.