Одним із пріоритетних напрямів роботи кафедри Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії є профорієнтаційна робота. Тому, з початком навчального року, викладачі кафедри, відповідальні за профорієнтаційну роботу, відвідали школи Веселівського району. Учні були ознайомлені з переліком спеціальностей за якими можна подати заявки на навчання в Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.
Профорієнтаційна робота включала також роз’яснення переваг, перспектив та можливостей навчання у нашому ЗВО та залучення потенційних вступників до участі у Всеукраїнських олімпіадах ТДАТУ.
В ході зустрічі було проведено анкетування потенційних абітурієнтів з метою виявлення їх уподобань. Було оновлено інформацію на профорієнтаційних стендах в школах. Викладачі надали відповіді на питання, що викликали зацікавленість у школярів.

viber image2viber image

Чекаємо на тебе, наш майбутній абітуріент, в стінах Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!

За матеріалами
ст.викл. кафедри ПВБ