1 грудня 2021 року відбувся  Всеукраїнський вебінар «Перспективи впровадження курсу «Агросфера» у закладах освіти
України»  за участі представників Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної ради України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства агарної політики та продовольства України, Агенції США з міжнародного розвитку (USAID), освітян та зацікавлених представників середнього та великого аграрного бізнесу. Метою Всеукраїнського вебінару було обговорення ідеї можливості започаткування аграрного профілю в середній профільній освіті.

У роботі вебінару прийняли участь викладачі кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії.

інформування освітян України про розробку й апробацію авторської програми та навчального посібника «Агросфера» для учнів 10-11 класів, презентація дорожньої карти впровадження курсу «Агросфера» з 2022 року у закладах освіти України.

Під час вебінару було обговорено питання важливості та необхідності запровадження навчального курсу для учнів 10 та 11 класів аграрного спрямування з метою зміни стереотипів молоді щодо сучасного аграрного сектору України та знайомства з кар’єрними можливостями у цій сфері; змістового наповнення програми курсу для учнів 10 та 11 класів «Агросфера» та навчального посібника; досвіду апробації курсу «Агросфера» під час пілотного проекту; моделі підготовки вчителів до викладання презентованого курсу; дорожньої карти впровадження курсу «Агросфера» з 2022 року у закладах освіти України.

За матеріалами доц. Колеснікова М.О.

агросфера дуалка