Ведучий викладач к.с.-г.н.,доцент Розова Лідія Володимирівна разом з асистентом Євстафієвою Катериною Сергіївною 30 квітня 2020 року провели інтернет-конференцію на платформі Zoom.

В захисті курсових робіт приймали участь 20 студентів, і навіть студентка, яка знаходиться на закордонній практиці – Король Діана. В режимі он-лайн зв’язку зі студентами обговорювався стан курсової роботи, висловлювались зауваження щодо її виконання і відбувався захист курсової роботи. В процесі захисту виникали питання, як у викладачів, так і студентів. На поставлені запитання надавалась компетентна відповідь. Всі присутні студенти 41 АГ групи успішно пройшли захист.

Співробітники кафедри Плодоовочівництва,виноградарства та біохімії вітають студентів з успішним захистом курсових робіт з дисципліни Інтегрований захист рослин.

ІЗР курсова

Підготувала асистент каф.ПВБ Євстафієва К.С.