Правильний вибір професії – це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії – точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів. Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Без перебільшення можна сказати, що для випускників загальноосвітньої школи – це завжди проблема номер один.

Тому 27 вересня 2019 року з метою профорієнтаційної роботи доцент кафедри МСТТ Болтянський О.В., ст. викладач Мілаєва І.І. та доцент кафедри ТСС в АПК Бондар А. М. виступили перед учнями  11А та 11Б класів ліцею №5 міста Мелітополь. Зустріч проходила в навчальній лабораторії  кафедри МСТТ ТДАТУ імені Дмитра Моторного, в якій сьогодні навчаються школярі ліцею – завтра майбутні абітурієнти університету.

Під час бесіди з учнями була надана інформація щодо спеціальностей, які надає ТДАТУ, роздані інформаційні буклети з характеристиками спеціальностей. Викладачі розповіли про підготовчі курси для успішної здачі ЗНО, які діють в університеті та про етапи проведення Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ.

Бесіда відбулася у дружній атмосфері. Всі присутні були запрошені на День відкритих дверей ТДАТУ імені Дмитра Моторного.