30 березня та 3 квітня 2018 року представник кафедри ХТ та ГРС к.т.н., ст. викл. Кулик А. С. відвідала Мелітопольське вище професійне училище (на базі 10, 37, 40 ПТУ). Метою візиту було знайомство випускників із напрямами підготовки, за якими на сьогоднішній день, готує фахівців ТДАТУ.

Мелітопольське вище професійне училище – один із найстаріших навчальних закладів міста. Його історія бере початок з 1930 року, коли при артілі «Перемога» (сьогодні це Мелітопольський моторний завод) були організовані курси технічного навчання спеціальностям формувальники, ливарники, ковалі, токарі.

На сьогоднішній день, училище готує верстатників, слюсарів, монтажників, кухарів, кондитерів, барменів, перукарів, швачок, квітникарів, флористів.

В ході співбесіди учні дізналися основну інформацію стосовно умов вступу та правил прийому до ТДАТУ у 2018 р. за денною та заочною формами навчання, про можливість підвищення свого конкурсного балу за рахунок проходження предметної олімпіади на сайті ТДАТУ.

Спілкування проходило у приємній невимушеній атмосфері: учні, які випускаються цьогоріч та у першій половині 2018-2019 н.р. запитували про напрями підготовки, які є в нашому університеті. Особливе зацікавлення викликала нова спеціальність, яку у 2017 році відкрили на кафедрі Харчових технологій та готельно-ресторанної справи факультету АТЕ  ̶ «Готельно-ресторанна справа».

Майбутні абітурієнти отримали відповіді на питання щодо переваг та перспектив навчання у ТДАТУ: дуальна система, можливість закордонного стажування, навчання на кафедрі військової підготовки.

Дякуємо керівництву Мелітопольського вищого професійного училища за теплий прийом та прекрасні години спілкування з прекрасними вчителями, справжніми майстрами своєї справи та неймовірними учнями!

к.т.н., ст.викл. каф. ТПЗПСГ                                               Кулик А. С.