Аспіранти та магістри кафедри ХТГРС постійно вдосконалюють та розширюють свої знання в різних наукових сферах. Разом з викладачами вони мали можливість відвідати онлайн-лекції лекторів провідних європейських університетів в рамках проєкту «Диджиталізація економіки, як елемент сталого розвитку України та Таджикистану»

Серія заходів проводилась для всіх бажаючих упродовж 21-23 березня 2023 року у дистанційному форматі на платформі Zoom.,

Протягом 3 днів було прослухано такі лекції.

1. Відкриті дані. Регламент/Практика. Лекцію проводив лектор Маріус Лаурінайтіс, доктор соціальних наук університету Миколаса Ромеріса, Литва
  2. Цифровий маркетинг в дії. Лектор Саулюс Кромалькас, член Спілки молодих учених. Університет Миколаса Ромеріса, Литва.
  3. Управління великими даними. Лектор Боштян Брумен, Університет м. Марібор, Словенія та лекторка Марина Тропман-Фрік, Університет прикладних наук Гамбурга, Німеччина.
  4. Аналітика даних для маркетингу. Лектор Боштян Брумен, Університет м. Марібор, Словенія та лекторка Марина Тропман-Фрік, Університет прикладних наук Гамбурга, Німеччина.

На нашу думку, зустріч була дуже корисною для здобувачів вищої освіти різних рівнів та для молодих науковців, що прагнуть донести свої ідеї як науковій спільноті, так й тим, хто цікавиться схожими проблемами.

Ми щиро дякуємо за надану можливість міжнародному відділу. Адже такий формат розширює можливості отримання знань та безпосередньо підвищує професійний рівень майбутніх докторів філософії та магістрів.