Сучасна українська мова — відкрита й динамічна. Мова — запорука тривкої ідентичності нації, основа її етнокультурної цілісності.

8.02. 2023 року викладачі кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи прийняли участь у онлайн-семінарі «Новий український правопис та інші мовні камені спотикання у професійній комунікації», що був відбувся у межах планової роботи Вищої школи педагогічної майстерності ТДАТУ. Спікерка заходу к.ф.н., доцентка кафедри суспільно-гуманітарних наук Аліна ЗЕМЛЯНСЬКА.

В рамках заходу було роз’яснено основні правила нового правопису, учасники мали змогу закріпити вміння писати неологізми, перевірити себе у творенні фемінітивів та виступити у ролі редакторів найпоширеніших мовних кліше офіційно-ділового та наукового стилів.

Наприкінці онлайн-семінару було підкреслено, що саме науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти мають демонструвати здобувачам вищої освіти зразкове володіння державною мовою, оскільки комунікативна професійна компетентність є вагомим складником фахівця будь-якої галузі.