Одним із пріоритетних напрямів роботи кафедри Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії є профорієнтаційна робота. І, не зважаючи на те, що в країні оголошено загальнонаціональний карантин, кафедра ПОВБХ продовжує здійснювати свою діяльність дистанційно, не припиняючи профорієнтаційну роботу ні на мить. Карантин – це не проблема, а можливість використання як традиційних, так й інформаційно-комунікаційних технологій для проведення плідної роботи з випускниками шкіл підшефного Веселівського району.

Попри відсутність можливості наочних зустрічей з майбутніми абітурієнтами відповідальними за профорієнтаційну роботу на кафедрі було проведено дистанційне спілкування з адміністраціями шкіл Веселівського району, класними керівниками та безпосередньо зі всіма випускниками щодо визначення їх уподобань, та роз’яснення переваг, перспектив та можливостей навчання у нашому ЗВО.

Окрім активізації рівня обізнаності одинадцятикласників з освітніми послугами нашого університету метою цього спілкування також було залучення потенційних вступників до участі у Всеукраїнських олімпіадах ТДАТУ для вступників на основі ПЗСО. Тім більше, що у 2020 році у зв’язку із загальнонаціональним карантином, терміни проведення другого туру Всеукраїнських олімпіад ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти продовжено у дистанційній формі до 15 червня 2020 р. Тому, після послаблення умов карантину, вищезазначені викладачі кафедри ПОВБХ відвідали підшефні школи Веселівського району з метою збору олімпіадних робіт II туру, написаних школярами.

Також, з метою активізувати профорієнтаційну роботу, у засобах масової інформації Веселівського району, разом з кафедрою Суспільно-гуманітарних наук, було розміщено рекламне оголошення щодо вступної кампанії 2020 р. у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Також реклама ТДАТУ ім. Дмитра Моторного була розміщена на сайті Веселівської територіальної громади в розділі «Освіта», де з нею мали можливість ознайомитися батьки та випускники закріплених за кафедрою шкіл.

За підсумком можемо впевнено сказати: сьогоднішні випускники зацікавлені, готові до нововведень, раді скористатися можливістю покращити власні показники як конкурентного вступника ще до початку основної вступної кампанії за рахунок високих балів на олімпіадах.

Бажаємо усім вступникам високих результатів на олімпіаді і чекаємо на них в нашому університеті!

изображение_viber_2020-05-29_19-01-21 изображение_viber_2020-05-29_19-01-22оголошення image (1)

За матеріалами

ст.викл. кафедри ПВБ