Для студентів бібліотека є головним інформаційним центром, джерелом знань, зоною комфорту й дозвілля.  Сучасна наукова бібліотека ТДАТУ виступає в ролі інформаційного посередника, навігатора в морі інформації, допомагаючи знаходити якісні, релевантні інформаційні ресурси, а бібліотекари є провайдерами якісної інформації, надаючи доступ до електронних інформаційних ресурсів, навчаючи ефективно шукати інформацію в Інтернет та користуватися сучасними інформаційними технологіями.

1 жовтня 2019 року в наукову бібліотеку ТДАТУ завітали магістри дослідники 15 МБ АІ групи спеціальності 208 «Агроінженерія» та магістри 21 та 22 МБ ГМ груп спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» механіко-технологічного факультету разом з викладачами доцентом кафедри МСТТ Болтянським О.В. та доцентом кафедри ТСС АПК Болтянською Н.І.

Студенти ознайомилися з основними напрямами роботи відділів формування та наукової обробки документів та інформаційних технологій і комп’ютерного забезпечення, складом довідково-бібліографічного фонду, правилами користування електронним каталогом, дізналися як самостійно знайти потрібні джерела інформації (книги, періодичні видання, наукові статті тощо), завантажити на електронний пристрій потрібний документ з електронної бібліотеки.

У студентів, які працюють над науковою роботою, викликав інтерес доступ до електронного каталогу інших бібліотек, у першу чергу до електронного каталогу Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. Також студенти мали можливість ознайомитися з фаховою періодикою за спеціальністю.