2 жовтня 2019 року на кафедрі МСТТ була проведена зведена кураторська година – презентація компанії Hegelmann Transporte Group та її Мелітопольського офісу. Завідувач кафедри МСТТ професор Панченко А.І. представив присутнім  керівника Мелітопольського офісу компанії Малєву Жанну та керівника відділу логістики Березовського Євгена. На кураторській годині були присутні студенти 21 АІ (куратор Мілаєва І.І.), 22 АІ (куратор Болтянський О.В.), 12 МБАІ (куратор Панченко А.І.), 23МБАІ (куратор Волошина А.А.), 15 МБАІ (куратор Шокарев О.М,), 14САІ (куратор Сушко С.Л.), 14 МБАІ (куратор Мовчан С.І.) та 13 САІ (куратор Саньков С.М.). Представники компанії підготували яскраву презентацію та детально розповіли про роботу компанії та її відділи.

Компанія Hegelmann Transporte Group зі своїм транспортним парком понад 1300 машин є однією з провідних транспортних компаній Європи. Компанія має офіси в Польщі, Німеччині, Іспанії, Румунії, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Казахстані.

Вже багато років компанія Hegelmann Transporte Group є сильним та надійним парнером у галузі перевезень. Компанія здобула визнання завдяки швидкій, спеціальній та  експрес-доставці. Вона використовує сучасні засоби навігації та контролю транспортного процесу. Всі транспортні засоби компанії відповідають стандартам Euro 6.

Наприкінці зустрічі директор Мелітопольського офісу Малєва Жанна запросила студентів на екскурсію та проходження практики.