Зимова школа аспірантів INTERNATIONAL WINTER SCHOOL – 2024 “SUSTAINABLE DEVELOPMENT AND ESG: GLOBAL CHALLENGES, NATIONAL PRIORITIES, EFFECTIVE SOLUTIONS”, присвячена проблемам сталого розвитку та корпоративного управління, відбулася у січні 2024 року. Захід організував Казахський Національний Університет Імені Аль-Фарабі. До роботи зимової школи були залучені відомі вчені з університетів Казахстану, Індонезіїя, Сербії, Китаю, Узбекистану, США та України. З 08.01 по 19.01.2024, в онлайн форматі проводились дискусії стосовно розвитку окремих галузей виробництва та особливостей управляння цими процесами в різних країнах. Завдяки налагодженій співпраці ТДАТУ з університетами Казахстану, аспіранти кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи, стали слухачами зимової школи та змогли почути глибокий аналіз існуючих економічних, соціальних та культурних проблем у забезпеченні розвитку означених країн та оцінити погляди лекторів та співрозмовників стосовно їхнього вирішення. Отримана інформація стане добрим підґрунтям для власних наукових проєктів.

Інформаційний супровід Сокот О.Є.