1 вересня 2021 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню Знань. На площі перед університетом зібралися студенти та їх батьки, викладачі та керівництво.

Цього дня кафедра харчових технологій та готельно-ресторанної справи зустрічала своїх першокурсників. Традиційно в навчальному кафе молодь очікувало святкове чаювання з тортом, власноруч приготовленим студентами спеціальності «Харчові технології».

Виступ і привітання ректора, почесних гостей свята, знайомство з факультетом АТЕ, навчальними лабораторіями кафедри, перша кураторська година – все це запам’ятається нашим першокурсникам.

Дорогі першокурсники! Бажаємо вам яскравого студентського життя, цікавих відкриттів, щирої дружби, сміливих планів і великих досягнень!

Інформаційний супровід: ас. кафедри ХТ та ГРС

Алла АНГЕЛОВСЬКА