Для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» кафедрою ХТ та ГРС організовуються різні заходи в рамках співпраці з Міжнародним проєктом Агентства США з розвитку «Економічна підтримка Східної України» (USAID).
Останнім з них стала дистанційна зустріч з Володимиром Терновським, який є менеджером з розвитку трудового потенціалу Проєкту USAID ERA.
Гостьовим лектором на цьому заході був Мехмет Темеллі, генеральний менеджер готельного бізнесу, який має багаторічний досвід роботи в різних країнах світу.
Цільова аудиторія – здобувачі освітнього ступеню «бакалавр» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».
У фокусі online-нтенсиву молодь отримала вичерпні компетентні відповіді на питання щодо комплексу якостей та компетенцій, необхідних, щоб ефективно конкурувати і реалізовувати свій потенціал в міжнародній індустрії гостинності. Впродовж дискусії топ-менеджер надав студентам актуальну інформацію про практичні інструменти, які сьогодні використовують успішні фахівці сфери HoReCa.
Колектив кафедри ХТ та ГРС вдячний менеджеру з розвитку трудового потенціалу Проєкту USAID ERA Володимиру Терновському та фахівцю-практику міжнародного рівня Мехмету Темеллі за актуальну сучасну інформацію, а студентам – за активну участь в онлайн-заході.
Інформаційний супровід: к.с.-г.н., доц. Жукова В.Ф.