03.10.19 р. відбулась зустріч з випускниками шкіл м.Оріхів та Оріхівського району. Відповідальний по Оріхівському району – каф.КН, факультет Енергетики і компютерних технологій.

Від кафедри КН – ст. викл. Зінов’єва О.Г., студентка 31 КН групи Кремнєва Катерина.

Від кафедри ТМКП профорієнтаційну роботу проводила доц.,к.т.н. Пихтєєва І.В., від кафедри ХТ та ГРС факультету АТЕ – ст. викл. к.т.н. Кулик.

Проведено анкетування школярів: – Оріхівського НВК №2 ім.академіка В.А.Лазаряна; Нестерянської СРЗОШ; НВК «Основа» Преображенської сільської ради; НВК «Перспектива» Таврійської ОТГ. Надано повну інформацію про вступну компанію і основні вимоги до вступу у ТДАТУ, роздано рекламний матеріал, оновлена інформація на дошках обяв в навчальних закладах, надано відповіді на питання, котрі виникали в ході зустрічі.