17 березня 2021 року представники ТДАТУ імені Дмитра Моторного продовжили обговорення проекту освітньо-професійної програми (ОПП) зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» зі спеціалістами з École hôtelière de Lausanne (EHL) – університету управління гостинністю в Швейцарії.

Ecole hôtelière de Lausanne була створена в 1893 році Жаком Чумі (Jacques Tschumi), це старіша і перша школа бізнесу індустрії гостинності. Сьогодні EHL вважається найкращим навчальним закладом в світі з підготовки керівних кадрів для готельно-ресторанної сфери. EHL неодноразово перемагав на міжнародному конкурсі Worldwide Hospitality Awards. Співпраця ТДАТУ імені Дмитра Моторного з колегами EHL надасть можливість запровадити в навчання найсучасніший міжнародний досвід підготовки висококваліфікованих спеціалістів індустрії гостинності.

Впродовж онлайн-зустрічі сторони обговорювали деталі ОПП зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Пан Eric Debétaz, консультант з навчальних програм EHL, наголосив, що при розробці навчального плану важливим є створення умов для формування комплексу навичок soft skills у майбутніх фахівців.

В ході бесіди пані Alexia MUTEKE-CEPPI, директорка з розвитку бізнесу EHL, зауважила, що дисципліни 4 курсу повинні бути інтегральними, а всі базові дисципліни мають викладатися виключно на початкових курсах.

Сторони домовилися про більш глибокий та детальний аналіз даної освітньо-професійної програми під час наступних зустрічей.

За матеріалами кафедри ХТ та ГРС

Безымянный_1616142914