Можливість співпраці в галузі підвищення якості підготовки кваліфікованих спеціалістів індустрії гостинності обговорювали представники ТДАТУ імені Дмитра Моторного зі Німецькою Службою Старших Експертів Senior Experten Service (SES). SES є провідною громадською організацією Німеччини, яка об’єднує фахівців пенсійного віку різного профілю, які готові на громадських засадах надавати консультаційні послуги за кордоном. Експерти мають багаторічний досвід, фахові знання та високу компетентність

Під час онлайн-зустрічі старший експерт Гюнтер Нейс, а також представник проекту Євгенія Краус цікавилися профілем майбутнього фахівця з готельно-ресторанної справи, спрямуванням освітньо-професійної програми  зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Пан Нейс погодився розпочати підготовку до читання курсу лекцій для викладачів та студентів спеціальності «готельно-ресторанна справа» . Учасники зустрічі обговорили наступні кроки у співпраці.

Співробітництво з європейськими експертами грає важливу роль для підвищення якості освіти. Співпраця команди ТДАТУ ім. Д.Моторного з європейськими фахівцями індустрії гостинності є міцним фундаментом для побудови та інтернаціоналізації освітньо-професійних програм.

За матеріалами кафедри ХТ та ГРС