З метою розширення зони профорієнтаційного самовизначення та підвищення інформованості учнів випускних класів Якимівського району стосовно діяльності університету 4 березня 2020 року співробітниками кафедр ХТГРС та фінансів, банківської справи і страхування організовано профорієнтаційні заходи в 6 школах:  Вовчанській, Давидівській, Атманайській, Шелюгівській, Охрімівській та Азовській.

В ході профорієнтаційної поїздки за активної участі співробітників вищевказаних кафедр – к.т.н., доц. Кулик А. С.,  к.е.н., доц. Радченко Н. Г., к.е.н., доц. Рубцової Н. М. проведено 6 профорієнтаційних заходів в закладах загальної середньої освіти. З керівництвом усіх навчальних закладів обговорено шляхи координації дій профорієнтаційної роботи в регіоні, узгоджені плани співпраці. З майбутніми випускниками, проведені бесіди та поширені інформаційні матеріали стосовно спеціальностей, освітньо-професійних програм, відповідності сертифікатів ЗНО обраним спеціальностям,  можливостей, переваг та умов вступу до університету, уточнені списки випускників та проведений ІІ тур Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури.

Висловлюємо щиру подяку відділу освіти, молоді та спорту Якимівської та Кирилівської селищних рад, директорам шкіл за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи, гостинність та гарний настрій.

Інформаційний супровід                                         к.т.н., доц. Кулик А.