4 лютого 2021 року на кафедрі ХТ та ГРС магістри-заочники спеціальності 181«Харчові технології» пройшли державну атестацію.

Відповідно до «Положення про атестацію здобувачів вищої освіти у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного» випускники здавали державний іспит. Магістри-заочники показали високий рівень науково-теоретичної і практичної підготовки. За рішенням Державної екзаменаційної комісії випускники отримали кваліфікацію «Магістр з харчових технологій».

Професорсько-викладацький колектив кафедри ХТ та ГРС від щирого серця вітає шановних випускників з успішним закінченням навчання за освітнім ступенем магістр! Нехай диплом стане потужними крилами, які допоможуть вам підкорювати неймовірні висоти та досягти великих успіхів в професійній сфері!

Для багатьох з випускників це вже друга вища освіта, і вони тепер мають вдвічі більше можливостей для кар’єрних досягнень, здійснення планів, особистих перемог.

Запрошуємо тих, хто лише мріє отримати актуальну та затребувану на ринку праці професію, прямувати разом з нами в світ харчових технологій!

Інформаційний супровід: к.с.-г.н., доц. Жукова В.Ф.