Рівно рік тому державна комісія слухала наших випускників ще у рідних стінах ТДАТУ. Ми зробили фотографії і весело планували майбутні святкування і урочисте вручення дипломів. Але війна все змінила. Наше життя стало непередбачуваним та небезпечним. Тепер ми вимушені складати іспити використовуючи дистанційні технології і долати виклики пов’язані з нестабільністю  Інтернету та електроенергії. І довго думати чи викладати фотографії, бо на них можуть бути люди, що залишились на окупованих територіях. Зрозуміло, що у таких умовах навчатись було складно. Тому ще більше пишаємось нашими наполегливими, рішучими і патріотичними студентами. Адже, освіта – це ключовий елемент успіху, і здобуття магістерського ступеню важливо не тільки для професійного розвитку, а й для особистого зростання.

23.02.2023 здобувачі освітнього ступеня магістр з харчових технологій завершили своє навчання  складанням  атестаційного  кваліфікаційного іспиту.

Шановні магістри! Ваш здобуток – це результат вашої великої праці та зусиль, і ви заслуговуєте на повну похвалу за свої досягнення. Віримо, що ви здатні досягати найвищих результатів у своєму майбутньому житті, і що це є лише першим кроком до більш великих успіхів. Бажаємо вам незламної віри у себе та свої здібності, щоб ви здійснювали свої мрії та досягали поставлених цілей. Збережіть в собі бажання вчитися та розвиватися, будьте на крок попереду та досягайте професійних вершин!

Завідувач кафедри, д.т.н., професор               Олеся Прісс