27.09.2023 відбулась зустріч студентів 2 курсу ОР “Магістр” за напрямком підготовки «Індустрія здорового харчування»  з керівниками проєкту 23-0072-Project USAID «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво».

Мета даної зустрічі була підтримати випускників ВПО, які через вимушену зміну місця проживання опинились без роботи, потребують супроводу у працевлаштуванні. Керівниками проєкту було наголошено, що вони можуть допомогти з пошуком роботи та працевлаштуванням через індивідуальну менторську підтримку. USAID “Підприємництво” спеціальний online-проєкт з підтримки ВПО. В рамках проєкту кваліфіковані українські експерти та психологи надають учасникам всебічну допомогу з працевлаштування за обраною професією, або з можливості створити свою власну справу за спеціальністю.

Дякуємо організаторам за підтримку нашого  та підняття морального духа студентської спільноти.

Сподіваємось на нові зустрічі!