23 жовтня розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Modern development pathes of agricultural». Кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії активно прийняла участь в конференції. Так, на секцію Technologies of production and processing of agricultural products було подано чотири наукові роботи. Кафедру представляв завідувач, к.с.г.н., доцент Колесніков М.О., який представив доповідь на тему «Еffect of preparations Methyure (6-methyl-2-mercapto-4-hydroxypyrimidine on corn (Zea mays L.) biological productivity under saline soil conditions». Виступ викликав зацікавленість аудиторії, щодо питань посилення стійкості сільськогосподарських культур в умовах аридизації клімату в регіоні.

photo_2018-10-23_20-25-17