У зв’язку із новою тенденцією, яка активно підтримується відділом профорієнтації та довузівської підготовки – керівник Циновська Т. Т., всі поїздки по районах Запорізької області здійснюються за підтримки представників кафедр дружніх факультетів.

Так, 26 листопада 2019 року факультетом агротехнологій та екології під керівництвом к.с.-г.н., доц. Іванової І. Є. було організовано виїзний профорієнтаційний захід до шкіл Якимівського району Запорізької області. Ініціативу долучитися до нього проявив енергетичний факультет на чолі з д.т.н., проф. Назаренка І. П.

Факультет АТЕ  представляли к.т.н., ст.викл. каф. ХТ та ГРС Кулик А. С. та асистент кафедри ГЕЗ Ангеловська А. О., енергетичний – к.т.н., доц. Чаусов С. В.

В ході заходу викладачі провели перший тур предметних олімпіад з української мови та активно поспілкувалися із учнями 11 класів трьох шкіл смт. Якимівка, с. Новоданилівка, с. Велика Тернівка, с. Максима Горького, с. Таврійського, с. Розівка. Майбутні абітурієнти дізналися про особливості умов вступу до ТДАТУ у 2020 році, отримали інформаційні листки, матеріали про навчання за всіма напрямами підготовки, які здійснюються в університеті, зокрема і «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Готельно-ресторанна справа» та «Харчові технології». У ході спілкування випускники отримували вичерпні відповіді на усі запитання.

к.т.н., ст.викл. каф. ХТ та ГРС                                            Кулик А. С.