В парку ім. Горького 13 жовтня 2019 року за підтримки народного депутата України Сергія Мінько, проходив бізнес-fest «Покровський ярмарок в Мелітополі».
На ярмарці працювали туристичний, медовий, квартал майстрів і ярмарок. Кафедрою харчових технологій та готельно-ресторанної справи факультету агротехнологій та екології було облаштовано локацію в туристичному кварталі.
Студенти 21 ГРС: Бондаренко Данило, Ковальчук Діана пригощали гостей ярмарку вітамінними чаями із полуниці, апельсину, лимону та малини та канапками з інноваційним грибним паштетом власного виробництва.
Декан факультету АТЕ – к.с.-г.н., доц. Іванова І. Є., завідувачка кафедрою ХТ та ГРС – д.т.н. проф. Прісс О. П. та співробітники кафедри: к.с.-г.н., доц. Гапріндашвілі Н. А., к.т.н., ст. викл. Кулик А. С., ас. Фенагеєва Д. В. розповідали всім зацікавленим про перспективні спеціальності ТДАТУ ім. Дмитра Моторного та інноваційні розробки кафедри у харчовій індустрії.
Наприкінці свята, заступники міського голови: Ірина Рудакова, Світлана Бойко і Сергій Прийма нагородили ТДАТУ ім. Дмитра Моторного за перемогу у номінації «Гостинність» почесною грамотою.