Травень є популярним місяцем для багатьох наукових конференцій, адже наближається закінчення академічного року. Саме в цей час науковці готові підсумовувати  свої досягнення та надихнутись новими науковими проєктами. Конференції надають учасникам можливість представити свої дослідження та обговорити їх з колегами з інших університетів і лабораторій. Це сприяє обміну новими ідеями, методиками та відкриттями, що допомагає удосконалювати власні дослідження. Участь у конференціях це нагода побачити старих колег і встановити нові професійні зв’язки, розширити мережу контактів і знайти партнерів для спільних проєктів та співпраці.

Молоді вчені і досвідчені науковці кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи традиційно активно приймають участь у наукових конференціях, котрі проводять заклади-партнери в Україні та за кордоном. Цього року, не зважаючи на воєнний стан, викладачі і аспіранти також взяли участь роботі багатьох конференцій. Серед них XIII Міжнародна науково-практична конференція «Information activity as a component of science development», Едмонтон, Канада (учасники аспірант Павло Булгаков, професор Олеся Прісс), ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика” у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського (аспіранти Алла Ангеловська, Павло Булгаков, Дар’я Зарецька, доцент Тетяна Колісниченко, професори Олеся Прісс і Марина Сердюк), Міжнародна науково-практична конференція «Промисловість та крафт для HoReCa в туризмі: досвід, проблеми, інновації» в Національному університеті харчових технологій (учасники аспірант Павло Булгаков, професор Олеся Прісс), ІІ Міжнародна науково-практична онлайн- конференція “Гостинність і туризм майбутнього: наукові та практичні горизонти” (аспіранти Дар’я Зарецька, Олександр Яковер, професори Олеся Прісс і Марина Сердюк), у Державному біотехнологічному університеті (аспірант Олександр Кузьменко, доцент Ірина Бандура та професор Олеся Прісс).

На пленарному засіданні міжнародної науково-практичної конференції «Сталий ланцюг харчування та безпека крізь науку, знання та бізнес»  з темою «ВІЙНА В УКРАЇНІ: РИЗИКИ ДЛЯ ГЛОБАЛЬНОЇ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ» виступила професор Олеся Прісс.

Конференції надають можливість публікації досліджень у вигляді статей або тез. Це сприяє апробації досліджень та  отриманню визнання науковою спільнотою. Сподіваємось, що незабаром гостинний Мелітополь запрошуватиме наших колег на наукові конференції у рідному ТДАТУ.