15 грудня 2023 року святкує ювілей доктор сільськогосподарських наук, доцент кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Ірина Іванівна Бандура.

У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного Ірина Бандура працює з 2011 року. Трудовий шлях розпочала на посаді асистента, а з 2015 року – на посаді старшого викладача кафедри «Технології переробки і зберігання сільськогосподарської продукції». З 2019 року працює на посаді доцента кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи.

Ірина Іванівна поєднує у собі якості як науковця, так і досвідченого викладача, має повагу серед колег та студентів університету!

Від щирого серця вітаємо Вас, Ірино Іванівно, з ювілеєм! Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, нових наукових ідей та планів, миру та благополуччя!

З повагою, колектив кафедри ХТ та ГРС