Кафедра харчових технологій та готельно-ресторанної справи ТДАТУ імені Дмитра Моторного має важливі традиції співпраці з закордонними та українськими закладами вищої освіти.

У рамках системної роботи з поглиблення зв’язків між університетами завідувачкою кафедри, д.т.н, професоркою ПРІСС Олесею Петрівною організовано ряд зустрічей з колегами з кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Викладачі обох кафедр попередньо зустрічались в онлайн-форматі для обговорення стану та перспектив нарощування співпраці між університетами. В результаті сторони домовилися провести на початку грудня першу робочу зустріч представників обох університетів для вироблення та узгодження практичних кроків з метою реалізації взаємодії. Із задоволенням констатуємо, що ТДАТУ успішно реалізує відповідні проекти з іншими ЗВО у рамках підписаних з угод в академічній сфері.

3 грудня 2021 р. відбувся візит делегації ХДАЕУ в ТДАТУ, у рамках якого було обговорено пріоритетні напрямки  двостороннього співробітництва та визначені нові практичні кроки щодо активізації зв’язків у сфері освіти та науки.

Інформаційний супровід: к.с.-г.н., доц. Жукова В.Ф.