Внутрішня академічна мобільність реалізується у рамках міжуніверситетських договорів з Миколаївським національним аграрним університетом, Херсонським державним аграрним університетом та Львівським національним аграрним університетом.

Заходи щодо організації академічної мобільності

Еразмус

Іноземні делегації

Членство у міжнародних організаціях

Гранти, стипендії молодим науковцям

Академічна мобільність викладачів

Для отримання детальнішої інформації посилання на відділ міжнародних зв’язків

Оголошується прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в літньому семестрі 2021/2022 академічного року в рамках Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, вчених та митців. Останній термін подання заявок на літній семестр 2021/2022 академічний рік 31 жовтня 2021 року до 15:00. Наступне коло подання заявок на навчання в 2022-2023 академічному році відбудеться 30 квітня 2022 року.

Заявки подаються в режимі онлайн на веб-сайті www.stipendia.sk або www.scholarships.sk.

Лист МОН. Додаток.