ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ 2025 РОКУ:
ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ 2024 РОКУ:
051_ПРОГРАМА_PhD_фахове_вступне_випробування_2024
072_ПРОГРАМА_PhD_фахове_вступне_випробування_2024
075_ПРОГРАМА_PhD_фахове_вступне_випробування_2024
076_ПРОГРАМА_PhD_фахове_вступне_випробування_2024
133_ПРОГРАМА_PhD_фахове_вступне_випробування_2024
141_ПРОГРАМА_PhD_фахове_вступне_випробування_2024
181_ПРОГРАМА_PhD_фахове_вступне_випробування_2024
201_ПРОГРАМА_PhD_фахове_вступне_випробування_2024
Особам, які вступають до аспірантури з іншої галузі знань (спеціальності) ніж та яка зазначена в їх дипломі магістра(спеціаліста), можуть бути призначені додаткові вступні випробування.
Додаткові вступні випробування передують фаховому вступному іспиту з презентацією дослідницької пропозиції. Оцінювання додаткових вступних випробувань відбувається за двобальною шкалою: «зараховано» або «не зараховано». У тому випадку, коли за додаткове вступне випробування вступник отримав оцінку «не зараховано», він не допускається до фахового вступного іспиту і позбавляється права брати участь у конкурсі.
Результати вступних випробувань до аспірантури дійсні для вступу до університету протягом одного календарного року.
Прийом вступних іспитів в аспірантуру проводиться комісіями, що призначаються наказом ректора. Для проведення вступних випробувань для вступу на навчання до аспірантури на основі раніше здобутого ступеня магістра (спеціаліста) створюються предметні комісії кількістю 3-5 осіб. Відділ аспірантури і докторантури сумісно з профільною кафедрою готує службове подання про затвердження комісії для складання вступного випробування. До складу комісій включаються доктори філософії та доктори наук, які проводять наукові дослідження за відповідною спеціальністю та відповідають за виконання відповідної освітньо-наукової програми.
Службове подання про затвердження комісії для складання вступного випробування doc